Jak vydělávat focením? Video rozhovor: Růst značky pro kreativce

Jak si vydělávat focením - blog pro fotografy

Jak si vydělávat focením, abych budoval/a spokojené podnikání? V rozhovoru pro Svět podnikatelek mě Poli Ševčíková vyzpovídala na téma: Růst značky pro kreativce.

Dozvíte se, jaké chyby u tvůrců/ podnikatelů/ fotografů nejčastěji vidím nebo proč by marketing a strategie měly být součástí každého podnikání (včetně malých značek a podnikatelů).

Podnikání ve focení už není totiž dávno o tom, že 1) Začnete 2) Rozkřikne se to 3) Jste profesionální fotograf s plným kalendářem zakázek. Podnikat úspěšně a spokojeně v roce 2023 je odlišné od dob před 5 a více lety.

Podstatné jsou tam slova úspěšně a spokojeně, protože podnikat v tomhle oboru může každý. Založit živnosťák a fotit je hračka. Podnikat spokojeně, profitabilně a udržitelně, to zvládne jen malé procento.

Rozjet foto byznys na plno vás bude stát roky praxe, spoustu píle, snahy a vzdělávání.

Doufám, že v rozhovoru najdete zajímavou myšlenku, která vás inspiruje. Pokud s vámi téma marketingu pro fotografy rezonuje, mrkněte na další podobné články 5 rad, jak na marketing v roce 22/23 , Fotografové na Instagramu , Jdi za svými sny nebo Jak založit živnost

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Jsem vášnivou portrétní fotografkou. Mým posláním je předat své zkušenosti nejenom začínajícím fotografkám, ale i maminkám, podnikatelkám a všem, kteří chtějí uchovat vzpomínky na nejhezčí okamžiky našeho života. Můj příběh si přečtěte tady >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů