Co byste si ode mě přáli v roce 2019?

fotografování v roce 2019

Krásný den,

právě vám píšu z prosluněného Thajska a jelikož tu mám spoustu času, tak přemýšlím… Honí se mi hlavou, co vše nám rok 2018 přinesl a jaký asi bude rok 2019. Rozhodla jsem se napsat na toto téma krátký článek a zahrnout do něj i dotaz na vás, mé čtenáře! 🙂

(Fotky a videa z Thajska najdete na mém profilu Instagramu v příběhu – „Jsme v Thajsku“).

lenka stehnová fotografka

Minulý rok mi přinesl krásné životní zvraty, mnohému mě naučil, poznala jsem spoustu úžasných lidí a zrodil se projekt www.milujifoceni.cz.

Nápad založit svůj web o fotografování jsem popravdě neplánovala ( přišlo to ke mně postupně nějak samo). Loni touto dobou jsem ještě netušila, kolika lidem projekt pomůže a kolik krásných zpráv a referencí obdržím.


Moje motto

Moc ráda bych se i nadále držela mého záměru vést fotografický web trochu jinak, s lehkostí. Ne tak technicky. Mým mottem se stala větička: “ Focení jednoduše a s ženským citem.“ , jelikož vím, že mnoho žen by se rádo naučilo fotografovat, ale právě technika jim je ohromnou překážkou. Často tuto stránku fotografování nezvládnou a foťák končí v horní polici skříně. Nadobro.

 Foto blogy i knihy jsou pro ně ( pro nás) psané příliš složitě. Většinou je totiž píší fotografové, kteří jsou v oboru desítky let a už si nepamatují, jak těžké začátky s focením mohou být.

Co jsem pro vás za rok 2018 vytvořila

Nejen mé produkty, ale třeba i články nebo e-book zdarma, vám může pomoci ve fotografických začátcích. Vše se snažím psát jednoduše a vyvaruji se příliš složitým termínům.

Na milujifoceni.cz najdete:
fotografování kurzy

Proč online produkty?

Možná se teď ptáte: „Proč jsou všechny produkty „online“?“. Inu opravdu věřím, že je to úžasná a moderní cesta, která je výhodná nejen pro mě, ale především pro vás. Kdo v dnešní době nemá mobil nebo počítač stále u sebe? Díky tomu, že žijeme v době digitální, máte produkty stále při ruce. Otevřete si je kdykoliv a kdekoliv. Můžete si také texty z e-booků opakovaně tisknout.

Pokud jste „stará škola“, tak se toho možná budete obávat, ale já vidím u svých klientů pro tuto formu velké nadšení. Často slýchávám, že se například někdo nejprve bál koupit  e-book ( dotyčný by si představoval držet v ruce tištěnou knihu ), ale nakonec je z e-booku mile překvapen a pracuje se mu s ním skvěle.

Otázka na vás ☺️

A teď to nejdůležitější! Mám opravdu mnoho plánů, co vše bych pro vás chtěla během roku 2019 vytvořit.V hlavě mám třeba:

  • Online kurzy na určitá témata: 1) Focení miminek 2) Focení portrétů 3) Focení glamour a boudoir.
  • “ Mini přípravku“ před tím, než se do fotografování pustíte ( řešili bychom velice jednoduše, jaký si koupit fotoaparát, co vše je na začátku potřeba vědět atd.).
  • A nebo, že bych uspořádala kurz a sešli bychom se na živo? 😊

Nevím, co dřív!

Co byste ocenili vy? Co vás zajímá? Máte nějaké další nápady a tipy? 😊 

Budu opravdu vděčná, když mi pomůžete a napíšete mi email! Klidně připojte do tohoto emailu vaše myšlenkové pochody – Líbí se vám mé články? Schází vám na webu něco? 

Na závěr vám moc přeji, abyste si plnili v roce 2019 vaše sny ( i ty nejbláznivější) a buďte na sebe laskaví a hodní.

Vaše Lenka

Jsem vášnivou portrétní fotografkou. Mým posláním je předat své zkušenosti nejenom začínajícím fotografkám, ale i maminkám, podnikatelkám a všem, kteří chtějí uchovat vzpomínky na nejhezčí okamžiky našeho života. Můj příběh si přečtěte tady >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů