Foťte jako profesionál: 5 rad, jak mít krásnější fotografie

Jak fotit jako profesionál: Aneb 5 rad, jak mít krásnější fotografie

Ahoj všichni,

 

připravila jsem pro vás nové video! Na téma „Foťte jako profesionál“ jsem se moc těšila, jelikož tipy, které vám ve videu prozrazuji, můžou vašim fotkám neuvěřitelně pomoct.

Inspirace

K tomuto tématu mě inspirovaly dotazy ve FB skupině, kde se často lidé ptají:„Jak to, že moje fotografie nevypadají jako od profi fotografa? Snažím se jak jen to jde, ale v mých fotkách stále něco chybí…“. Odpověď samozřejmě není většinou vůbec jednoduchá a nedá se napsat do jedné věty. Snažila jsem se nad tím zamyslet a vybrala 5 bodů/záležitostí, čím to je, že jsou něčí fotografie úchvatné a někoho naopak nudné a nezajímavé.

Ve videu vám poradím 5 rad – některé jednoduché a jiné náročnější na realizaci. Podle mě bude pro začátek stačit, že o těch radách budete vědět. Uchováte si je ve svých myšlenkách a jakmile budete fotografovat, pokuste se je postupně aplikovat.

Video je výjimečně delší, jelikož jsem všech 5 bodů chtěla probrat trochu detailněji. Myslím totiž, že je zapotřebí se každé z rad věnovat trochu více do hloubky.

Ať se video líbí!

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

 

Jsem vášnivou portrétní fotografkou. Mým posláním je předat své zkušenosti nejenom začínajícím fotografkám, ale i maminkám, podnikatelkám a všem, kteří chtějí uchovat vzpomínky na nejhezčí okamžiky našeho života. Můj příběh si přečtěte tady >>
Komentáře
  1. Jakub napsal:

    Zdravím, máte dobře focené snímky

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů