Jak fotit jako profesionál: Aneb 5 rad, jak mít krásnější fotografie

Jak fotit jako profesionál: Aneb 5 rad, jak mít krásnější fotografie

Ahoj všichni,

 

aktuálně toho mám až nad hlavu, jelikož je svatební sezóna a také prázdniny, takže se snažím víc věnovat dceři a své rodině. Udělala jsem si ale i chvilku na vás a vytvořila po dlouhé době povídací video na foto téma.

Téma videa jsem zvolila Jak fotit jako profesionál a moc doufám, že si v něm najdete třeba jen jedno: „Aha! To vyzkouším.“ :-).

Inspirace

Jak říkám ve videu, inspirovaly mě k tomu FB skupiny / diskuse, kde se často lidé ptají:„Jak to, že moje fotografie nevypadají tak, jako od profi fotografa?“. Odpověď samozřejmě není většinou vůbec jednoduchá a nedá se napsat do jedné věty.

Zamyslela jsem se, co většině amatérských fotografů chybí k tomu, aby jejich fotky byly úchvatné a sepsala je do pěti rad. Dle mě jsou to rady, které dokážou vaše fotografie opravdu pozvednout na profesionální úroveň, když se jimi opravdu budete řídit.

Vím, že se může jednat o záležitosti, na které potřebujete dostatek času a prostoru. Podle mě ale bude pro začátek stačit, že si je uvědomíte. Uchováte si těchto 5 rad ve svých myšlenkách a jakmile bude vhodná chvíle, tak si na ně vzpomenete a zkusíte je aplikovat v praxi.

Video je výjimečně delší, jelikož jsem všech 5 bodů chtěla probrat trochu detailněji. Myslím totiž, že je zapotřebí se každé z rad věnovat trochu více do hloubky.

Ať se video líbí!

 

Jsem vášnivou portrétní fotografkou. Mým posláním je předat své zkušenosti nejenom začínajícím fotografkám, ale i maminkám, podnikatelkám a všem, kteří chtějí uchovat vzpomínky na nejhezčí okamžiky našeho života. Můj příběh si přečtěte tady >>
Komentáře
  1. Jakub napsal:

    Zdravím, máte dobře focené snímky

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů